Skip to content
Jesteś tu: Strona główna
Ubezpieczenia w podróży PDF Drukuj Email
Wpisany przez Carambola   
niedziela, 10 maja 2009 19:55

Tagi: Allianz | podrozy | turystyczne | ubezpieczenie

Oferujemy ubezpieczenia Allianz na życie, komunikacyjne i dla firm. Agencja Ubezpieczeniowa Bonus Financial Services.Podróże służbowe, delegacje, zamiejscowe szkolenia - podczas takich wyjazdów wszystko się może zdarzyć. Warto się zabezpieczyć przed skutkami nieprzewidzianych zdarzeń i z ubezpieczeniem Allianz zyskać pewność, że w razie wypadku, choroby lub innego losowego przypadku nasi pracownicy uzyskają pomoc i będą pod dobrą opieką.
Globtroter
Ubezpieczenie w podróży zagranicznej "Globtroter" w formie polisy otwartej to propozycja dla firm i organizacji, które  często delegują swoich pracowników za granicę. Dla pracodawcy to niższe koszty i mniej formalności, a dla pracowników komfort korzystania z kompleksowej ochrony.

Tramp
"Tramp" to oferta ubezpieczeń w podróży zagranicznej skierowana do biur podróży: organizatorów i agencji sprzedających imprezy turystyczne, organizujących przejazdy i sprzedających bilety podróżne. Szeroki pakiet ubezpieczeń wzbogaci ofertę biura podróży i pomoże ograniczyć ryzyka związane z organizacją wyjazdów.
OC organizatora i pośrednika turystycznego
Każdy organizator turystyki czy pośrednik turystyczny zobowiązany jest do zawarcia umowy ubezpieczenia na rzecz swoich klientów albo umowy gwarancji bankowej lub ubezpieczeniowej zapewniającej pokrycie kosztów powrotu klienta do kraju, na wypadek nie zapewnienia tego powrotu przez organizatora, oraz zwrot wpłat wniesionych przez klientów w razie niewykonania zobowiązań umownych. Allianz Polska oferuje ubezpieczenie zgodne z wymogami ustawy o usługach turystycznych z dnia 29 sierpnia 1997 r.

Poprawiony: piątek, 20 listopada 2009 09:54
 

Agencja Ubezpieczeniowa Bonus Financial Services bonusfs.pl oferuje ubezpieczenia Allianz, ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia komunikacyjne i ubezpieczenia dla firm. Bonus Financial Services: ubezpieczenia komunikacyjne agencja ubezpieczeniowa ubezpieczenia Allianz ubezpieczenia na życie ubezpieczenia Allianz na życie ubezpieczenia Allianz ubezpieczenia dla firm agencja Allianz