Skip to content
Jesteś tu: Strona główna
Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym PDF Drukuj Email
Wpisany przez Carambola   
niedziela, 10 maja 2009 19:52

Tagi: Allianz | odpowiedzialnosc cywilna | praca | pracy

Oferujemy ubezpieczenia Allianz na życie, komunikacyjne i dla firm. Agencja Ubezpieczeniowa Bonus Financial Services.Wykonywanie niektórych zawodów pociąga za sobą szczególną odpowiedzialność. Dlatego w ofercie Allianz znajdują się ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej nie tylko w życiu prywatnym ale również zawodowym, m.in.: lekarza, nauczyciela i księgowego.Chronią one w sytuacjach, gdy nieumyślnie spowodujemy jakąś szkodę.
OC w życiu zawodowym i prywatnym
W codziennym życiu bywają takie sytuacje, gdy nieumyślnie spowodujemy jakąś szkodę. W takich chwilach przydaje się kompleksowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej.

OC zawodowe
Obowiązkowe ubezpieczenie OC zawodowe adresowane jest do podmiotów posiadających stosowne uprawnienia do wykonywania zawodów, które wiążą się ze szczególną odpowiedzialnością. Warunki tego ubezpieczenia określa Rozporządzenie Ministra Finansów.
OC nauczycieli
Wykonując swój odpowiedzialny zawód nauczyciel może nieumyślnie spowodować szkody zarówno na osobie, jak i na mieniu placówki oświatowej, w której jest zatrudniony. W takich wypadkach chroni go ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej.
OC księgowego
Praca księgowego i innych osób, które bezpośrednio lub pośrednio odpowiadają za finanse firmy obarczona jest dużą odpowiedzialnością. W razie stwierdzenia nieprawidłowości osoba taka musi ponieść koszty odszkodowań, wynajęcia ekspertów, ewentualnego postępowania karno-skarbowego. Jeśli jednak posiada ubezpieczenie OC księgowego, za wszystko zapłaci Allianz Polska.

Poprawiony: sobota, 28 czerwca 2014 19:52
 

Agencja Ubezpieczeniowa Bonus Financial Services bonusfs.pl oferuje ubezpieczenia Allianz, ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia komunikacyjne i ubezpieczenia dla firm. Bonus Financial Services: ubezpieczenia komunikacyjne agencja ubezpieczeniowa ubezpieczenia Allianz ubezpieczenia na życie ubezpieczenia Allianz na życie ubezpieczenia Allianz ubezpieczenia dla firm agencja Allianz