Skip to content
Jesteś tu: Strona główna
Ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków PDF Drukuj Email
Wpisany przez Carambola   
niedziela, 10 maja 2009 19:44

Tagi: Allianz | NNW | ubezpieczenie

Oferujemy ubezpieczenia Allianz na życie, komunikacyjne i dla firm. Agencja Ubezpieczeniowa Bonus Financial Services.Wypadki mogą przydarzyć się w każdym miejscu i czasie: w domu, w pracy, na ulicy, podczas podróży. Nie sposób przewidzieć ich wszystkich. Ale można zabezpieczyć się przed ich skutkami. Dzięki polisie Allianz nie poniesiesz finansowych konsekwencji zdarzenia, uzyskasz szybko fachową pomoc i pieniądze na rehabilitację. Pokryjesz też lukę finansową związaną z nieobecnością w pracy czy pobytem w szpitalu.

NNW indywidualne
Trudno przeciwdziałać wypadkom. Jeszcze trudniej je przewidywać. Ubezpieczenie NNW ochroni Cię przed ich dotkliwymi skutkami. Allianz Polska wie ile znaczy odpowiednie wsparcie w trudnej sytuacji. Jako jedyne na rynku oferuje podwójne świadczenie na wypadek trwałego uszczerbku na zdrowiu. Najdłużej też wypłaca zasiłek szpitalny.
NNW rodzinne
Chcesz chronić swoich najbliższych przed niebezpieczeństwami, ale nie jesteś w stanie wszystkiego przewidzieć. Dotkliwe skutki wypadków pomoże złagodzić rodzinna wersja ubezpieczenia NNW. W Allianz Polska otrzymasz bardzo korzystne warunki dla rodziców z dziećmi pozostającymi na ich utrzymaniu. Najdłużej wypłacany zasiłek szpitalny i podwójne świadczenie na wypadek trwałego uszczerbku na zdrowiu - to kolejne atuty oferty opracowanej z myślą o rodzinie.
NNW grupowe 
Grupowe ubezpieczenia NNW przeznaczone są dla grup liczących minimum 5 osób. Zapewniają wypłatę świadczeń przy stosunkowo niskich składkach. Mogą z nich korzystać pracownicy firmy, uczniowie, studenci a także członkowie stowarzyszeń. Dzięki ubezpieczeniu uzyskują dostęp do szerokiego pakietu świadczeń opiekuńczych, domowych wizyt lekarza i pielęgniarki, usług transportu medycznego, pomocy w rehabilitacji, a także pokrycia kosztów leczenia.
Pracodawca zyskuje dodatkowe narzędzie motywacyjne, które może stanowić o przewadze na rynku pracy.

Poprawiony: wtorek, 04 sierpnia 2009 11:30
 

Agencja Ubezpieczeniowa Bonus Financial Services bonusfs.pl oferuje ubezpieczenia Allianz, ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia komunikacyjne i ubezpieczenia dla firm. Bonus Financial Services: ubezpieczenia komunikacyjne agencja ubezpieczeniowa ubezpieczenia Allianz ubezpieczenia na życie ubezpieczenia Allianz na życie ubezpieczenia Allianz ubezpieczenia dla firm agencja Allianz