Skip to content
Jesteś tu: Strona główna
Ochrona prawna PDF Drukuj Email
Wpisany przez Carambola   
niedziela, 10 maja 2009 19:29

Tagi: Allianz | ochrona prawna | podatki | Podatnik | ubezpieczenie

Oferujemy ubezpieczenia Allianz na życie, komunikacyjne i dla firm. Agencja Ubezpieczeniowa Bonus Financial Services.W życiu prywatnym czy zawodowym zdarzają się sytuacje, w których poważnie zastanawiasz się nad skorzystaniem z usług prawnika. Ale gdzie znaleźć dobrego specjalistę i czy będzie Cię stać na pokrycie kosztów postępowania? Kupując ubezpieczenie ochrony prawnej w Allianz za niewielką składkę zyskasz pokrycie kosztów wynajęcia adwokata lub radcy prawnego oraz kosztów postępowania sądowego i obrony sądowej.

Mój Prawnik i Allianz Twierdza - ochrona prawna związana z posiadaniem nieruchomości
Dochodzenie w sądzie swoich praw to żmudny i kosztowny proces. Polskie prawo jest zawiłe i niejednokrotnie studzi nasz entuzjazm do obrony własnych racji. Posiadanie polisy ubezpieczenia ochrony prawnej pozwala na skorzystanie z fachowej pomocy prawników. Profesjonalne wsparcie prawne zwiększa nasze szanse na skuteczne wyegzekwowanie należytego zadośćuczynienia i pozawala bronić się przed nieuzasadnionymi roszczeniami, co oszczędza nasz czas, zdrowie i pieniądze.
Allianz Podatnik - ubezpieczenie dla każdego podatnika
Ubezpieczenie "Allianz Podatnik" jest odpowiednie dla każdego podatnika. - Polski system podatkowy jest bardzo rozbudowany i skomplikowany - twierdzi prof. Witold Modzelewski - prezes Instytutu Studiów Podatkowych. "Sytuacja ta powoduje wiele zagrożeń, jakie może napotkać podatnik podczas rozliczania się z fiskusem."
Ochrona prawna posiadaczy pojazdów mechanicznych
Właściciel samochodu może być narażony na koszty prowadzenia sporów prawnych związanych z posiadaniem i użytkowaniem auta. Ubezpieczenie "Ochrona prawna posiadaczy pojazdów mechanicznych" zapewnia kierowcy refundację kosztów sporów prawnych związanych z ruchem drogowym, w tym z poruszaniem się ubezpieczonym pojazdem. 

Poprawiony: piątek, 20 listopada 2009 10:04
 

Agencja Ubezpieczeniowa Bonus Financial Services bonusfs.pl oferuje ubezpieczenia Allianz, ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia komunikacyjne i ubezpieczenia dla firm. Bonus Financial Services: ubezpieczenia komunikacyjne agencja ubezpieczeniowa ubezpieczenia Allianz ubezpieczenia na życie ubezpieczenia Allianz na życie ubezpieczenia Allianz ubezpieczenia dla firm agencja Allianz