Skip to content
Jesteś tu: Strona główna
Allianz Podatnik PDF Drukuj Email
Wpisany przez Carambola   
poniedziałek, 04 maja 2009 09:47

Tagi: Allianz | podatki | Podatnik | ubezpieczenie

Oferujemy ubezpieczenia Allianz na życie, komunikacyjne i dla firm. Agencja Ubezpieczeniowa Bonus Financial Services.Celem ubezpieczenia jest  organizacja pomocy prawnej, a także pokrywanie jej kosztów w przypadku sporów z organami podatkowymi, kontroli skarbowej.
Ubezpieczenie "Allianz Podatnik" zapewnia: 
- usługi profesjonalnego doradcy podatkowego (w tym sporządzanie pism), 
- reprezentacja w postępowaniu przed właściwymi organami podatkowymi, organami kontroli skarbowej oraz sądami właściwymi w sprawach podatkowych, 
- pokrycie kosztów postępowania.
Zdarzeniem, poprzedzającym wystąpienie sporu podatkowego jest kontrola - to tutaj ważą się nasze dalsze losy, od decyzji urzędnika i naszej wiedzy na temat procedur administracyjnych zależy dalszy tok postępowania. Polisa chroni nas już na etapie kontroli.
Postępowanie może być długie i  czasochłonne, natomiast koszty doradcy podatkowego i prawnika są na ogół wysokie.  Suma ubezpieczenia w tym ubezpieczeniu jest nielimitowana - polisa pokryje koszty do pełnej i nielimitowanej kwoty.

Poprawiony: piątek, 20 listopada 2009 09:40
 

Agencja Ubezpieczeniowa Bonus Financial Services bonusfs.pl oferuje ubezpieczenia Allianz, ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia komunikacyjne i ubezpieczenia dla firm. Bonus Financial Services: ubezpieczenia komunikacyjne agencja ubezpieczeniowa ubezpieczenia Allianz ubezpieczenia na życie ubezpieczenia Allianz na życie ubezpieczenia Allianz ubezpieczenia dla firm agencja Allianz